ÇANKIRI
KURŞUNLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mayıs Ayı YÖGEP - DÖGEP toplantısı yapıldı.
"Mezun Öğrencilerin Takibi, Üst Öğrenime Yerleştirme Süreçleri" konulu YÖGEP - DÖGEP toplantısı 25 Mayıs 2022 günü saat 16.00'da İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk Başkanlığında zoom üzerinden gerçekleşti.![Mayıs Ayı YÖGEP - DÖGEP toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/23155640_yogep_-dogep.jpg)
25 Mayıs 2022 günü saat 16.00'da İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk Başkanlığında "Mezun Öğrencilerin Takibi, Üst Öğrenime Yerleştirme Süreçleri" konulu YÖGEP - DÖGEP toplantısı zoom üzerinden çevrimiçi gerçekleşti. Toplantıya Din Öğretiminden sorumlu 1 Şube Müdürü , 2 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri 1 Meslek Dersleri Öğretmenleri, 1 İmam Hatip Lisesi müdürümüz katıldı.